«Вас за таке арештують»: капітан «Динамо» і гравці «Шахтаря» всіма сім'ями відірвалися на дні народження – це ризиковано
Футбол України 5877 20 Березня, 14:35

​Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук, гравці донецького «Шахтаря» Сергій Кривцов, Тарас Степаненко та Олексій Шевченко разом з дружинами й дітьми відсвяткували день народження доньки захисника збірної України.

Європою проноситься епідемія смертельно небезпечного коронавірусу, який став причиною перенесення Євро-2020, Ліги чемпіонів та Європи, зупинки практично всіх національних чемпіонатів. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує максимальну соціальну ізоляцію як один з найдієвіших засобів протидії масовому поширенню захворювання. Україна також ввела суворі правила карантину, які передбачають штрафи та навіть арешт за їх порушення. На території нашої держави підтверджені перші кільканадцять випадків зараження коронавірусом COVID-19, зокрема, смертельні. Є великі підозри, що їх уже може бути більше.

У такий непростий час ходити в гості та організовувати великі збори сім'ї строго не рекомендують. Навіть наставник Шахтаря висловився щодо ситуації, застерігаючи українців від необдуманих вчинків. Тому Кривцов з його дружиною постали перед нелегким вибором. Сім'ї 4-х футболістів вирішили організувати ризиковане у нинішніх умовах велике святкування дня народження доньки гравця Шахтаря і збірної України.

Дружина Андрія Пятова жартома прокоментувала фото, яке виставила дружина Степаненка: «Марго, дивись, зараз прийдуть арештують вас за масовий такий збір».

Сидорчук з коханою вирішив взяти участь у всесвітньому челенджі, в якому люди показують, як можна вітатися без допомоги рук. Схоже, потрібно ще потренуватися. Дружина Сергія також намагалася навчити танцювальних рухів Степаненка. Цікаво, що у Тараса перемотане коліно після операції, але веселощам це не заважало.

Відзначимо, що Сидорчук, Кривцов, Шевченко і Степаненко у 2000-х починали свою кар'єру в запорізькому Металурзі, де разом провели декілька сезонів.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100