Мораєс більше українець, аніж Циганков. Трендовий додаток зробив сенсаційний аналіз гравців УПЛ
Динамо Київ 4493 20 Березня, 17:45

Світовий спорт перебуває на карантині через пандемію коронавірусу, проте це не привід занепадати духом.

«Рейтинг Букмекерів» завдяки додатку Gradient Photo Editor визначив «достеменну» національність гравців української Прем’єр-ліги та зробив несподівані висновки.

Мораєс

9 років в Україні зробили свою справу – Мораєс має найвищий показник української зовнішності з нашої підбірки. У вас ще залишилися питання, чому Шевченко викликає натуралізованого бразильця до лав національної команди?

мораес

Віктор Циганков

Отакої! Капітан «Динамо» має вигляд на половину росіянина, на третю частину – француза та лише на 18% – українця. Навіть трішки німецької зовнішності розгледів додаток.

віктор циганков

Марлос

Бачите, що робить збірна України з бразильцями? Щоправда, у випадку з вінгером «Шахтаря» Gradient Photo Editor побачив у Марлосі більше австрійця та німця, аніж українця, не говорячи вже про його латиноамериканські корні.

марлос

Віталій Миколенко

Ще один випадок, коли української зовнішності навіть в гравця збірної – як кіт наплакав. За версією додатку, лівий захисник «Динамо» був би за свого в Чехії та не загубився би в Данії та Швеції.

віталій миколенко

Сергій Кривцов

Відчуваєте цей запах? Запахло зрадою. Захисник «Шахтаря» взагалі не схожий на нашого співвітчизника, згідно з алгоритмами. Сергій Кривцов – грек, аргентинець, бразилець або британець, але ніяк не українець.

сергій кривцов

Євген Коноплянка

Коноплянка має високий рівень українських рис обличчя. Щоправда, в Євгенові Gradient Photo Editor бачить і російську, і французьку, і німецьку зовнішність. Як це все змогло поєднатися в простому парубку з Кропивницького?

євген коноплянка

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100