Смалійчук зізнався, чому принципово не відпустив Карраскаля в «Динамо» чи «Шахтар»

Світовий футбол 21 Березня, 15:49 2617
Смалійчук зізнався, чому принципово не відпустив Карраскаля в «Динамо» чи «Шахтар»
Колишній віце-президент «Карпат» Олег Смалійчук розповів деталі продажу колумбійського півзахисника Хорхе Карраскаля.
«Мені було принципово продати Карраскаля у клуби сильніші, ніж наші гранди. Вони ним цікавилися, більше «Шахтар». Карраскаль обійшовся «Карпатам» у 2 мільйони. У «Рівер Плейт» його продали за 3 мільйони плюс відсоток від наступного продажу. Власні кошти у цей трансфер не вкладав. Квитки хіба якісь, подарунки.

Чи реально «Карпатам» отримати відсоток найближчим часом? Я думаю, влітку. Думаю, це буде топ-чемпіонат і один із грандів топ-чемпіонату. Йдеться про суму 15 млн. Цікавляться з Італії, Нідерландів, Іспанії. Мені дивно, куди свого часу дивилися наші гранди, адже у Карраскаля була можливість опинитися в складі котрогось із них. У нас була принципова позиція не відпускати гравця на їхніх умовах. Це ж бізнес. Мені послуг не потрібно – Карраскаль поїде у клуб сильніший за ваш», – розповів Смалійчук в інтерв'ю ТаТоТаке.

Відзначимо, Карраскаль на правах оренди перейшов із «Севільї» у «Карпати» влітку 2017-го, потім львівський клуб підписав з гравцем повноцінний контракт. На початку 2019-го колумбійця віддали в оренду з правом викупу в аргентинський «Рівер Плейт», за який він зараз і виступає.