Тренер збірної Австрії: «Щодня продовжую аналіз гри Нідерландів і України»
Світовий футбол 2172 21 Березня, 17:11

Головний тренер збірної Австрії Франко Фода розповів, як на його роботу вплинув карантин через пандемію коронавірусу.

«Жодної альтернативи перенесенню Євро-2020 я не бачу і вважаю рішення абсолютно правильним. Не можна проводити чемпіонат Європи, враховуючи нинішні проблеми. Здоров'я людей має бути на першому місці. Ситуацію можна недооцінювати, необхідно діяти обережно. Але в цілому я людина, яка дивиться в майбутнє з оптимізмом.

Я кожен день продовжую аналіз гри наших суперників на Євро-2020 – Нідерландів і України. Також роблю перші нотатки стосовно опонентів Австрії у Лізі націй. Поки це все, чим я можу займатися, адже спостереження за гравцями зараз неможливе.

Звичайно, всім більше подобається грати, а не займатися теорією. Але я вирішив стати тренером збірної і заздалегідь знав, що у мене буде тільки близько десяти матчів на рік. Тепер через надзвичайний стан кількість матчів ще більше скорочується. Однак я сподіваюся, що в найближчому майбутньому у мене знову буде можливість працювати зі своїми гравцями. Зараз же важливо, щоб всі разом впоралися з важкою ситуацією», – розповів Фода в інтерв'ю Sport24.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100