Чотири країни і шалені гроші, щоб втекти від коронавірусу – Ігуаїн розробив хитрий план, як покинути Італію

Світовий футбол 21 Березня, 20:05 2864
Чотири країни і шалені гроші, щоб втекти від коронавірусу – Ігуаїн розробив хитрий план, як покинути Італію
​Нападник «Ювентуса» Гонсало Ігуаїн вирішив не чекати, поки пандемія коронавірусу в Італії вщухне, і повернувся на батьківщину.

Європою проноситься пандемія коронавірусу, який став причиною перенесення Євро-2020, Ліги чемпіонів та Європи, зупинки практично всіх національних чемпіонатів. ВООЗ рекомендує максимальну соціальну ізоляцію як один з найдієвіших засобів протидії масовому поширенню захворювання. Особливо це актуально для Італії, яка серед країн «Старого світу» постраждала від вірусу найбільше.

Попри критичний стан справ в Серії А досі немає єдиної думки щодо футбольного сезону. Президент Лаціо, який пішов на вимушену паузу лідером, Клаудіо Лотіто хотів відновити тренування вже 23-го березня, але зазнав нещадної критики. Одним із перших виступив власник Ювентуса Андреа Аньєллі, назвавши таку поведінку безрозсудною. Туринців можна зрозуміти, адже як мінімум два гравці основи «б'янконері» вже постраждали – Блез Матюйді та Даніеле Ругані зі своїми дружинами здали позитивний тест. Вся команда на жорсткому карантині, але декому таки вдалося покинути Італію. Кріштіану Роналду залишив Апенніни ще до введення карантину і відтоді перебуває у Португалії, а от Гонсало Ігуаїну для повернення на батьківщину довелося докласти чималих зусиль.

Аргентинця можна звинувачувати у безвідповідальності. За таких умов не варто покидати Італію і наражати на небезпеку інших людей. Але тут уже треба знати ставлення Піпіти до своєї родини. Особливо до матері, яка свого часу вмовила форварда не завершувати професіональну кар'єру. Ще Ауреліо Де Лаурентіс, коли Гонсало феєрив у футболці Наполі, стверджував, що сила Гонсало прихована у його особливих стосунках із сім'єю. Тому Ігуаїн просто не міг залишатися в Турині без своїх рідних ще й у такій ситуації. Форвард Ювентуса скрупульозно підготував «план втечі». Приватні літаки, чотири країни, пересадки і все за величезні гроші. Передусім, Ігуаїн здав тест, який показав негативний результат. Саме це і визначило його рішення – обов'язково летіти. Однак це теж справа не з простих. Річ у тім, що авіасполучення Італії з більшістю країн скасоване, тому потрібно прориватися крізь цю повітряну завісу. Гонсало звернувся до компанії Privatejetfinder, щоб організувати поїздку, яка влетіла у копійочку.

Перший переліт Ігуаїн здійснив приватним літаком. Не особистим, як у випадку Роналду, але спеціально зафрахтованим. Подорож до Франції обійшлася аргентинцю у суму близько 7 тисяч євро. Звідти він вирушив до Іспанії – ще кілька тисяч євро, залежно від умов перельоту. І вже на Піренеях Гонсало сів на прямий рейс до Буенос-Айреса. Квиток за цим маршрутом на регулярний рейс у бізнес-класі коштує 3,5 тисяч у євровалюті, але 32-річний нападник, очевидно, знову обрав приватний переліт. У Privatejetfinder ціна такої послуги може сягнути до 200 тисяч, хоча варто зауважити, що діє система знижок за регулярну співпрацю, що у випадку з футболістами цілком реально. В будь-якому разі, Ігуаїну довелося сильно розщедритися. Але ще не всі випробування позаду – тепер Гонсало можуть посадити на карантин, і сподіватися лише на негативні результати тесту в Італії дуже сумнівна ідея.

Багатьом вчинок форварда здасться легковажним та егоїстичним. Але варто поглянути на ситуацію з іншого боку. Це черговий доказ, що Гонсало – сімейна людина, і він готовий іти на втрати та ризики заради близьких. Зрештою, невідомо, чи завершиться карантин на початку квітня, а заради матері, яка досі не почувається здоровою після пережитого інсульту, Піпіта ладен практично на що завгодно.