Ігор Суркіс: «Ми зобов'язані були не починати другий етап»
Динамо Київ 1594 23 Березня, 16:19

Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився своєю думкою про ситуацію з зупинкою чемпіонату у зв'язку з пандемією COVID-19..

«Правильно, що чемпіонат призупинився, адже найголовніше - це здоров'я людей. Не тільки у футболі, а всіх людей навколо нас. Ми ж бачимо, що відбувається в Італії. Тому зараз потрібно думати не про футбол, а про те, аби вірус пройшов із меншими втратами.

Ігри без глядачів - це не футбол. Краще перечекати, а не ганятися за турнірними таблицями - це сьогодні не найважливіше, повірте мені. Сьогодні на кону стоять людські життя, це найважливіше.

Я не кажу, що мені вигідно, а що ні. Другий етап ми не повинні були починати за тієї ситуації, яка склалася в усьому світі, і з огляду на те, що були припинені майже всі національні чемпіонати. Тим більше, що ще перед початком матчів туру було відомо, що ми зіграємо без глядачів. І коли ми грали кубковий матч, усі вже знали, що це була остання гра з глядачами. 23-й тур не потрібно було починати, а зупинити чемпіонат після першого етапу, поки не почалися матчі у шістках, і вже від цього «танцювати». А так у нас вийшло ні те, ні інше - другий етап почали, але не закінчили. Така моя позиція. Тепер будемо радитися і вирішувати, що робити. У нас є з ким радитися, є УЄФА, ФІФА. Будемо дивитися, які наслідки будуть в інших чемпіонатах. Звісно, не хотілося би думати, що чемпіонат не поновиться», - сказав Суркіс в ефірі програми «Великий футбол».

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100