Скрипник влітку очолить «Динамо», - журналіст

Динамо Київ 25 Березня, 17:12 5783
Скрипник влітку очолить «Динамо», - журналіст
Журналіст «Футбольного формату» Олег Ящук повідомив, що головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник влітку змінить Олексія Михайличенка на посаді наставника «Динамо».
«Гаряча футбольна новина! Віктор Скрипник влітку змінить прописку. За попередніми домовленостями, фахівець очолить «Динамо». Умови співпраці фактично були погоджені 24 березня під час відеоконференції за участю Скрипника, Григорія та Ігоря Суркісів. Олексій Михайличенко вже знає про можливу рокіровку й попри на цю ротацію, залишиться працювати в «Динамо». Радше за все, на посаді спортивного директора», - написав Ящук у своєму Instagram.

Втім, інші джерела, наближені до клубу, інформацію про можливий прихід Скрипника заперечують. Так, журналісти Андрій Шахов і Андрій Шахов-молодший у своєму Telegram-каналі «ШАХ і ШАХ» опублікували наступне повідомлення:

«Наскільки нам відомо, інформація про те, що Віктор Скрипник влітку очолить «Динамо», є недостовірною».

Закликає не довіряти інсайду Олега Ящука і Telegram-канал «Динамо Київ Inside»:

«Шановний Олег Ящук (був такий непоганий футболіст «Андерлехта», Ваш однофамілець). Якщо Вас там на карантині ламає, це ще не привід урізати свою нікчемну особистість в інформпростір. Тільки відео цієї відеоконференції нікому не показуйте. Сміхота».