Попов: «Проводжу карантин у селі в батьків»
Динамо Київ 2394 26 Березня, 12:53

Захисник «Динамо» Денис Попов проводить карантин, пов'язаний із пандемією COVID-19, з батьками в Миколаївській області.

- Усе гаразд, перший тиждень карантину був у Києві, в основному відпочивав, грав у ФІФА на Play Station. А після того, як його продовжили ще на тиждень, поїхав у село до батьків, вони живуть у приватному будинку. Допомагаю по господарству, намагаюся максимально принести користь, але при цьому обов'язково дотримуюся правил карантину. Також в обов'язковому порядку тренуюся, виконую вправи з індивідуальної програми, яку нам дали, хоча тут і немає особливих умов для цього. Залишатися в столиці не було сенсу, оскільки все одно не можна нікуди виходити, а тут, у селі, навпаки – свіже повітря, і з іншими людьми можна не перетинатися. Та й батькам спокійніше, коли я поруч.

У них є трохи худоби, але у цей час допомога, в основному, потрібна на городі, оскільки починається період посадки. Увечері можемо подивитися фільм.

- Яка ситуація з коронавірусом у Миколаївській області?

- Краща, ніж у Києві. Уважно стежимо за новинами, дивимося їх щовечора і читаємо в інтернеті. Хоча в інших областях, особливо в Київській та Чернівецькій, є заражені люди, в Миколаївській поки, на щастя, жодного - усе спокійно.

- Свою собаку також взяли з собою у село?

- Так, у мене чихуа-хуа, звуть Діо, я завів його півтора роки тому. Тут, на природі, він теж почувається відмінно, гуляємо з ним часто, йому дуже подобається бігати на роздоллі, по траві - більше, ніж перебувати у квартирі. З тваринами, які є у батьків, швидко знайшов спільну мову, тож усе чудово. Спеціально його не дресирував, але загалом він слухняний.

- Зараз залишати межі України не можна, а яка з попередніх поїздок вам запам'яталася найбільше?

- Якщо чесно, до особливо цікавих країн на відпочинок я не їздив. В основному, були футбольні виїзди на матчі. Кожна поїздка запам'яталася по-своєму, у кожному місті - своя атмосфера. Але якусь одну подорож виділити не можу.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100