Перший бразильський хет-трик в чемпіонатах України

Динамо Київ 26 Березня, 15:47 2439
Перший бразильський хет-трик в чемпіонатах України | 19-27
Динамівці зробили найбільше хет-триків в історії чемпіонатів України - 33.

Рівно 14 років тому вперше три голи в одному матчі чемпіонату країни за «Динамо» забив бразилець.

Динамівці вдома розбили «Чорноморець» з рахунком 4:1, а Клебер відзначився на 3-й, 19-й і 33-й хвилинах. Хет-трик в першому таймі - це був вражаючий виступ американського форварда.

До матчу з «Чорноморцем» 26 березня 2006-го року за «Динамо» хет-триками відзначилися:

- Юрій Грицина (перший гравець в історії клубу в чемпіонатах України)

- Флорін Чернат

Для бразильця Клебера це був другий хет-трик за «Динамо». Раніше він відзначився трьома забитими голами в ворота херсонського «Кристала» в Кубку України, але «Чорноморець» - це зовсім інший рівень.

«На теоретичних заняттях тренер рекомендував активніше використовувати фланги. Він вимагає, щоб партнери більше постачали форвардів м'ячами. Ми, в свою чергу, повинні були «скувати» і заплутати двох центральних захисників «Чорноморця». І так як у них досить високий зріст, від нас було потрібно більше грати низом. В цілому, думаю, виконати установку тренера нам вдалося, тому і досягли результату», - сказав після матчу Клебер.

***

Більше Клебер за «Динамо» три м'ячі в одному матчі не забивав, а його бразильський почин надалі підтримали Гільєрме і Жуніор Мораес, які відзначилися хет-триками в матчах чемпіонату України.

Свої виступи в «Динамо» Клебер закінчив з 28-ма голами в національних чемпіонатах. На даний момент він займає 16-е місце в списку кращих бомбардирів команди в чемпіонатах України.