Скандальний арбітр озвучив символічну збірну найбільших друзів та ворогів суддів на футбольному полі
Футбол України 2089 26 Березня, 17:58

Колишній арбітр ФІФА Олег Орєхов, який обслуговував матчі чемпіонату України, назвав п'ятірку джентельменів та бунтарів українського футболу.

«Віталій Рева був дуже об'єктивний. Даріо Срна, при тому що він постійно вступав у конфлікти. Але якщо ти знайшов з ним спільну мову на футбольному полі, вважай, що Шахтар буде шикарно себе поводити. Буде взагалі мовчазною командою. Не тому, що ти заграєш там з ним... Але якщо він тебе поважає як арбітра – то заспокоїть всю команду, навіть якщо суддя припустився помилки.

Олександр Головко, завжди міг висловити своє відношення, але на полі був справедливий. Варто назвати і Едмара, коли він грав у Таврії – він всіх заспокоював, допомагав, пояснював. І, напевно, слід виділити Олексія Бєліка. А з тренерів, при всьому, я би назвав Віталія Кварцяного.

Щодо «ворогів» арбітрів, то тут перше місце за Денисом Гармашем. Далі я би поставив Андрія Демченка, Євгена Хачеріді, Германа Кутарбу та Олександра Хацкевича», – розповів Орєхов у програмі Вацко Light.

Нагадаємо, 18 березня 2010 року УЄФА довічно дискваліфікував Орєхова за порушення принципів лояльності і сумлінності, не уточнюючи, за який саме матч або матчі.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100