​Артем Франков: «Я ніколи не стверджував, що «Динамо» - на другому місці»...
Динамо Київ 1856 26 Березня, 21:27

Популярний журналіст і блогер Артем Франков в черговий раз висловив свою думку про розподіл місць в чемпіонаті України між київським «Динамо» і «Зорею».

- Хочу підкреслити: я не стверджував, що київське «Динамо» - друге. Я говорив, що «Зоря» - не друга. У розкладі, відповідно до нашого регламенту, «Динамо» і «Зоря», набравши однакову кількість очок - 46, ділять друге і третє місця, - наводить слова Франкова dynamo.kiev.ua.

А критерій, за яким їх можна розподілити, просто-напросто, відсутній. Вірніше, він як би є, але як би і немає, тому що потрібно відрізняти поточну таблицю чемпіонату від підсумкової. А регламент діє тільки для підсумкової таблиці.Напевно, ця тема - нескінченна. І я в жодному разі не забуваю про те, що на першому етапі чемпіонаті України «Зоря», продемонструвавши чудову гру, випередила за особистими зустрічами «Динамо».

Я взагалі нічого поганого не кажу про «Зорю». Я лише наголошую, що як би погано не грало «Динамо», це не привід застосовувати вольові заходи і адміністративне насильство, з тієї причини, що «Зоря» - більш гідна. Вибачте, критерій: «гідний - не гідний» - відсутній.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100