Віталій Буяльський: «Дотримуюся правил карантину, а коли буває нудно - виручають домашні улюбленці»
Динамо Київ 1721 28 Березня, 21:12

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський під час пандемії COVID-19 дотримується правил карантину, індивідуально тренується, підтримуючи форму, приділяє час родині і домашнім вихованцям - коту Мілану і собаці Верді.

- Проводжу час із сім'єю, також з тренером працюю індивідуально. Поруч з будинком є невеличкий майданчик, там і займаюся - і так кожен день. Підтримую зв'язок з хлопцями по команді - постійно списуємося, також спілкуюся з лікарями та персоналом клубу. Дотримуюся правила карантину: ходжу в масці і рукавичках, намагаюся якомога менше контактувати з іншими людьми. Пару раз виїжджав на рибалку, перед сном можу подивитися фільм - словом, нічого екстраординарного.

Звичайно, буває нудно, але виручають домашні улюбленці - кіт Мілан і собака Верда. Мілан у нас вже давно - років чотири чи п'ять. Він виключно домашній, на вулицю не виходить. А Верда у нашому домі з'явилася лише кілька місяців тому - на мій День народження - 6-го січня. Це подарунок дружини, вона взяла її з розплідника, там же їй дали і ім'я. У свій час ми шукали собаку, але потім відклали це питання і забули про нього. Тож її подарунок став одночасно і довгоочікуваним, і несподіваним. Я був дуже радий, коли побачив цуценя, порода - кане-корсо. Тварини вже звикли один до одного і нормально ладнають. Зважаючи на вік, собака більше любить грати, а кіт - поспати і поїсти, тож вони рідко перетинаються (посміхається). Також Верда швидко знайшла спільну мову з донькою.

Якщо чесно, не думав, що собаці потрібно буде приділяти занадто багато часу, але виявилося, це саме так: потрібно робити щеплення, гуляти з нею і т.д. Цим, в основному, займаюся я, адже це мій подарунок, тому і відповідальність на мені (посміхається). Мілану ж потрібно набагато менше уваги - погодувати і наповнювач в лотку поміняти.

Що стосується дресирування, у мене це перша собака, і сам в цьому питанні не дуже добре розбираюся, тому ми знайшли фахівця, який займається навчанням Верди, а також нам допомагає і розповідає про всі нюанси. Це необхідно, щоб тварина нормально поводилася в соціумі і по відношенню до господарів.

Звісно, під час карантину вони обидва нас розважають, не дають нудьгувати, але занадто багато грати теж неправильно, особливо, з собакою, адже вона починає надміру пустувати, а повинна бути дисциплінованою. Намагаємося все робити в міру.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100