​Олександр Шовковський: «Розповім смішну історію»...
Динамо Київ 2850 29 Березня, 18:00

Екс-голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський у Facebook розповідає про свої карантинні будні.

«Сьогодні у мене заслужений мною знову-таки відпочинок від занять спортом. Я не буду віджиматися від підлоги сумарно разів 150. Я не буду робити вправи на прес і м'язи спини до повної знемоги (майже! все-таки треба вже враховувати свій вік). Я не буду робити випади для ніг, щоб відчувати, що ще є порох і ягоди... Не буду мучити себе і підтягуватися на турніку, на самому моєму не улюбленому тренажері, враховуючи 4 операції на плечах. І не буду робити взагалі ніяких вправ на ці самі плечі. Не буду зношувати TRX і намагатися порвати його під своєю вагою.

Сьогодні запланований відпочинок!

Розповім смішну історію. Якось у розпал літа приїхав я на один київський пляж (як же голосно це звучить, аж вухо ріже). Добре облаштований пляж. Скажімо так, більш-менш комфортний. Переодягнувся і йду на заздалегідь заброньоване мною місце. Бачу галасливу компанію молодих хлопців у вже хорошому і розв'язному положенні тіла і духу. Варто зауважити, що крім шуму, увагу до себе вони більше нічим не привертали і вели себе більш-менш нормально. Дивлюся, один хлопець якось підозріло на мене дивиться...

Ну ось! Впізнали, незважаючи на бейсболку і окуляри! — думаю я. Зараз почнеться. Дорога одна і повз пройти ніяк не можна. Хіба що, розвернутися і піти геть. Зближуюся, готуюся до діалогу. Крім того хлопця, ніхто більше уваги на мене не звертає. Проходжу повз, погляд хлопця ще більш уважний на мене... І ось вже за своєю спиною чую фразу: «Може і мені імплант собі в плечі поставити?!»- Я мало не пирснув від сміху!!!

Справа в тому, що у мене є два майже симетричних шрами на плечах, що залишилися після операцій, коли мені відновлювали пошкоджені зв'язки. Один був мною отриманий в 2010 році, а інший в 2012-му, в результаті якого я був змушений пропустити Євро-2012.

Так ось, про що це я? Ах так, засидівся. Піду як я трохи потренуюся, а то щось сильно я розговорився і роззгадувався... Всім бадьорого настрою».

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100