Імовірність поновлення УПЛ до 15 травня різко знизилася
Футбол України 1778 30 Березня, 12:12

За оцінками аналітиків, 85% ймовірності, що розіграш чемпіонату України не поновиться до 15-го травня, інформує «Рейтинг Букмекерів» з посиланням на лінію компанії Favbet.

Зіграє котирування 6.0 (15%), якщо в елітному дивізіоні українського футболу відновиться чемпіонат до середини травня. Тоді як 19-го березня фахівці вважали, що ймовірність поновлення УПЛ до 15-го травня – 71%.

Українська асоціація футболу тимчасово зупинила розіграш усіх футбольних змагань в країні через пандемію хвороби COVID-19.

Згодом виконавчий директор Favbet Ліги Євген Дикий розповів, що дирекція УПЛ розглядає два варіанти дострокового завершення сезону:

«Якщо не зможемо закінчити чемпіонат у терміни, які встановив УЄФА, то будемо вирішувати з клубами. У нас буде два варіанти: завершити чемпіонат так, як він виглядає зараз, або врахувати тільки перший етап, без 23-го туру. Будемо пропонувати ці два сценарії.

Щодо вильоту також є кілька варіантів, але поки оголошувати ми їх не будемо», – констатував він.

Наразі лідером турнірної таблиці чемпіонату України є донецький «Шахтар», в активі якого 59 очок. На другому щаблі розташувалася «Зоря», що випереджає луганську «Динамо» за додатковими показниками.

Керівництво УЄФА рекомендує докласти максимум зусиль, аби розіграші усіх національних першостей були завершені до 30-го червня.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100