Букмекери: чемпіонат Білорусі потрапить в FIFA 21?
Світовий футбол 2240 30 Березня, 15:17

Клуби білоруської Вищої ліги продовжують грати в футбол, не дивлячись на загрозу захворювання коронавірусом.

Таке рішення керівників чемпіонату має привернути увагу творців футбольного симулятора FIFA, які можуть відзначити цей сміливий вчинок включенням ліги в нову версію гри.

Білоруський чемпіонат залишився єдиним в Європі, де продовжують грати в футбол на тлі поширення пандемії коронавірусу. Нагадаємо, що всі інші європейські ліги, а також Ліга чемпіонів та Ліга Європи пішли на вимушений карантин. Чемпіонат Європи 2020-го року, який повинен був пройти з 12-го червня по 12-е липня в 11 країнах, перенесений на наступний рік.

Букмекерська контора Parimatch оцінила шанси на потрапляння білоруської ліги в популярний футбольний симулятор FIFA 21 від розробника EA Sports. 21% ймовірності або коефіцієнт 4,3 пропонують на те, що чемпіонат Білорусі буде включений в нову версію гри. Якщо ж творці симулятора проігнорують лігу, то зіграє котирування 1,17 (79%).

Нагадаємо, що спочатку карантин у багатьох європейських чемпіонатах був введений до перших чисел квітня, однак через стрімке поширення пандемії COVID-19 поновлення спортивного сезону було перенесено на більш пізній термін.

Раніше букмекери оцінили ймовірність проведення фіналів Ліги чемпіонів і Ліги Європи сезону 2019/2020 до вересня поточного року.

Розбираєшся в футболі і знаєш, хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100