Світовий футбол 30 Березня, 21:13 2324
Екс-зірка «Реала»: Якщо є футбольний бог, то це – Роналдо, а Мессі вище за нього» | 19-27
Колишній нападник «Реала» та низки грандів Серії А Антоніо Кассано розповів про своїх футбольних кумирів.
«Ми програвали 0:1 на власному полі. Весь стадіон свистів. В перерві тренер прибирає Роналдо, щоб випустити Ван Ністелроя, але той зупиняє його і каже: «Ні, ви заміните мене через 15 хвилин, якщо я не заб'ю два м'ячі». Минуло 15 хвилин – 2:1 і два голи від Роналдо. Я сказав, що якщо є футбольний бог, то це – Роналдо. Пізніше я з'ясував, що Мессі іще вище за нього.

Марадона творив щось неймовірне протягом 4-5 років, але Мессі робить це вже 15 років. Він забив 710 м'ячів і віддав 300 результативних передач. Якщо він виходить на поле, то його команда вже виграє з рахунком 1:0. Фанати Марадони повинні змиритися з цим. Є хтось, хто обійшов його», – сказав Кассано в інтерв'ю Corriere dello Sport.

Додамо, що Кассано встиг пограти разом із легендарним бразильцем у складі мадридського Реала, а про любов до Мессі екс-нападник збірної Італії розповів не вперше.