Шевченко – про перше протистояння з Мальдіні: «У мене не було шансів»:
Світовий футбол 1935 1 Квітня, 12:15

​Головний тренер збірної України Андрій Шевченко пригадав, як у своєму другому матчі за національну команду протистояв легендарному Паоло Мальдіні.

«Після поразки з великим рахунком у Хорватії (0:4) ми повернулися до Києва зрозуміло в якому настрої. Хоча сумувати було ніколи – через три дні нас чекав матч з Італією на головній арені країни. У цій зустрічі все вирішилося вже в першому таймі. Італійці приїхали з повною впевненістю в своїх силах, але добивати нас не стали і виграли з рахунком 2:0. У них тоді була дуже потужна команда. Пам'ятаю, грав трохи правіше і постійно перетинався з Паоло Мальдіні. Проти нього у мене тоді взагалі не було шансів навіть в плані фізики – ні розвернутися, ні втекти, ні виграти боротьбу. Захисник Мілана не давав дихнути! Хоча я дуже розраховував на свою швидкість. Ми, до речі, часто згадували з Мальдіні нашу першу зустріч. Він посміхався і говорив: «Наша команда тоді не бачила жодних проблем». Той матч показав, до чого потрібно прагнути. Досвід ігор з Хорватією та Італією був безцінний, я бачив перспективу в своїй грі і розумів напрямок своєї роботи. Був упевнений, що зможу виступати на такому рівні», – цитує Шевченка zbirna.com.

До слова, у тому відборі до Євро-1996 збірна України посіла 4 місце у своїй групі – «синьо-жовтих» випередили Хорватія, Італія та Литва.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100