Маркевич: «Важливо, щоб збірна України за рік не стала слабшою»

Джерело фото: УАФ

Футбол України 1789 2 Квітня, 16:19

Голова комітету національних збірних команд УАФ Мирон Маркевич поділився своїм баченням нинішньої ситуації у футболі.

— Як бути з чемпіонатом країни?

— Ви самі розумієте, що це все залежить від ситуації не тільки в нас, але й в Європі, де пандемія ніяк не піде на спад. Звичайно, хотілося б закінчити турнір, тільки так буде найправильніше.

— За який час можна зіграти дев'ять турів, перехідні матчі та три кубкові поєдинки?

— Було б не важко проводити по два тури на тиждень. Якби в середині травня продовжити змагання, то можна безболісно дограти сезон. Але знову ж таки, тут усе залежить від того, як проявлятиме себе вірус. Хочеться вірити, що у світі сучасних технологій учені знайдуть йому протидію.

— З огляду на гру нинішньої збірної України, є засмучення, що Євро-2020 перенесли?

— Яке може бути засмучення, якщо не було іншого виходу. А що стосується збірної, то, можливо, це нам і на руку. Набере свої найкращі кондиції Андрій Ярмоленко, відновляться після травм Тарас Степаненко, Роман Яремчук. Можна розраховувати, що до 2021 року інші молоді футболісти доростуть до національної команди. Той же Лєднєв, якщо не зменшить обертів, цілком може стати бойовою одиницею для головної команди країни. Засмучення є тільки тому, що цього літа ми взагалі не побачимо такий цікавий турнір.

— Тобто через рік збірна України може стати сильнішою?

— Важливо, щоб вона не стала слабшою. Поточний рівень гри команди Андрія Шевченка високий, тому хочеться побажати, щоб синьо-жовті продовжували нас радувати своїми результатами.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100