Журналіст: «Якщо Лєднєв зараз повернеться в «Динамо» – це буде Андрієвський номер два»
Динамо Київ 2284 4 Квітня, 12:47

Журналіст Дмитро Поворознюк оцінив перспективи Богдана Лєднєва, який на правах оренди грає за луганську «Зорю», в збірній України та київському «Динамо».

«Лєднєв за багатьма своїми характеристиками заслуговує виклику в збірну України. По креативу, удару, тому, що він може дати команді. «Зоря» в цьому сезоні показує кращий футбол в Україні.

Лєднєв там дуже велика фігура. Всі говорять, що він дуже скромний і прогресуючий. Виклик до збірної був би для нього великим поштовхом. Лєднєв – це гравець приблизно формату Маліновського. В першу чергу їх об'єднує дуже крутий удар з лівої ноги, але вони різні. Хоча у Лєднєва є креатив, зміщення, удар, передачі, стандарти. Якщо Маліновський не зможе грати, чому Лєднєву його не замінити?

Якщо Богдан зараз повернеться в «Динамо» – це буде Андрієвський номер два, який взагалі не грає. Я б хотів, щоб він залишався в «Зорі» або виїжджав у Європу. В УПЛ чомусь всі нестандартні футболісти майже не грають у своїх клубах. Взяти тих же Цитаїшвілі, Мудрика, Булецу...» – розповів Дмитро Поворознюк під час спільного ефіру з Віктором Вацко на каналі Вацко Live.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100