Домінування Бундесліги, англійський слід і королівська тінь «Реала» – команда майбутнього Старого світу

Світовий футбол 5 Квітня, 12:57 1568
Домінування Бундесліги, англійський слід і королівська тінь «Реала» – команда майбутнього Старого світу
​Поки немає ясності, як завершиться сезон 2019/20, аналітики продовжують складати різноманітні збірні. Команду найперспективніших гравців континенту зібрав портал Driblab.

11 надій європейського футболу зібрані в топ-5 чемпіонатах Старого світу (Ла Ліга, Прем'єр-ліга, Бундесліга, Серія А та Ліга 1). Для формування цієї команди мрії Driblab обрав унікальні для кожної позиції статистичні параметри, а найкращими стали ті, хто має найвищі показники, пише Marca.

Ідеальний склад перспективи вкотре доводить, що німецька першість збирає найбільше талантів, а мадридський Реал має нюх на вундеркіндів, але все ще перебуває у пошуках ідеальної моделі їхнього виведення на рівень першої команди «вершкових».

Чимало виконавців із цієї збірної вже серед визнаних зірок та, незважаючи на свій вік, мають в активі кілька сезонів на відмінному рівні – Кіліан Мбаппе, Ашраф Хакімі та Джейдон Санчо. Але і сезон 2019/20 подарував кілька несподіваних імен: колосальний прогрес Альфонсо Девіса та Ріса Джеймса. Окрім того, підтвердили потенціал дві перлини Реала: Феде Вальверде освоївся у першій команді, а Мартін Едегор не помітив зміни Ередивізі на один із топ-чемпіонатів.

Хоч поки представництво іспанської першості в символічній збірній кульгає, але Прімера має кілька козирів у рукаві та сподівається на зміну поколінь. Зовсім поруч із командою мрії представники місцевого чемпіонату – Александр Ісак, Марк Кукурелья і Ферран Торрес. Не варто забувати і про багатообіцяючий атакувальний потенціал Реала та Барселони. Вінісіус, Ансу Фаті та Родріго вже наздоганяють своїх трохи старших колег.

Натомість Бундесліга залишається привабливим середовищем для розвитку молодих талантів. На додаток до п'ятірки в команді мрії тут виступають доволі сильні Кай Хаверц, Озан Кабак і Йосіп Брекало, яких вважають найперспективнішими поза межами великих клубів. Нинішній сезон посилив тенденцію останніх років із реноме Німеччини як ідеального місця для майбутніх зірок. Це водночас підвищило привабливість німецьких клубів для іноземців на кшталт Хакімі (Ла Ліга), Санчо та Роббі Матондо (АПЛ), Мусса Діабі та Аксель Загаду (Ліга 1).