Команди УПЛ  можуть повернутися до тренувань найближчим часом
Динамо Київ 1623 8 Квітня, 22:05

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству молоді та спорту до наступного засідання Кабміну запропонувати можливий формат підготовки атлетів до змагань в умовах карантину.

«Протокольне доручення Міністерству молоді та спорту: провести дослідження і не пізніше, ніж на наступне чергове засідання Кабінету Міністрів України (10 квітня – прим.), дати аналітику з приводу тренувань штатних збірних команд інших країн з олімпійських видів спорту у складі не більше 10 осіб, які готуються до міжнародних змагань та Олімпійських ігор», - цитує Шмигаля ua.tribuna.com.

«Враховуючи такий досвід, дати пропозиції, з приводу проведення в обмеженому режимі таких тренувань штатних спортсменів та членів команд України.

Прошу це вписати в протокольне доручення, міністра прошу це врахувати і з урахуванням аналітики винести рекомендації.

Ми говоримо, що ми хочемо, щоб наші спортсмени мали можливість тренуватися. Але потрібно подивитися, в якому режимі тренуються члени збірних команд інших країн і не поставити під удар наших спортсменів.

Тому що ми розуміємо, що ключова мета карантину – зберегти здоров'я, але паралельно, – не втратити той потенціал, який вже є, якщо ми будемо рухатися в бік проведення міжнародних змагань та Олімпійських ігор в цьому і в наступному роках», – сказав Шмигаль.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100