​Дмитро Селюк: «Правильно, що в Білорусі проводять чемпіонат»

Світовий футбол 11 Квітня, 14:20 2126
​Дмитро Селюк: «Правильно, що в Білорусі проводять чемпіонат»
Відомий футбольний агент Дмитро Селюк поділився думкою про те, що чемпіонат Білорусі не зупинений через пандемію коронавірусу.

Нагадаємо, турнір стартував у заплановані терміни-19 березня. Чемпіонат залишається єдиним в Європі, який триває. Глядачам також не заборонено відвідувати трибуни.

- Я не здивувався [тим, що чемпіонат Білорусі триває]. Як то кажуть: не було б щастя, та нещастя допомогло. На сьогоднішній день рішення Олександра Лукашенка вважаю абсолютно правильним, хто б що не говорив. Деякі критикують, а я вважаю навпаки – правильно, що проводять чемпіонат.

Іноді читаю думки футболістів, які не розуміють, як зараз в Білорусі грають. А що не розуміти? Сидячи на карантині, будете більше гуляти і швидше заразитеся. Нехай краще тренуються. Якщо вся країна сидить на карантині, то, зрозуміло, немає сенсу проводити чемпіонат. Але якщо карантину немає, то при чому тут тоді футбол? Навіщо його зупиняти? Грамотне рішення його продовжувати.

Побажаю всьому білоруському народу не хворіти. Але, безумовно, паралельно потрібно стежити, щоб футболісти не заражалися. Зрозуміло, якщо це трапиться, то необхідно все зупиняти. Поки все в порядку, тьху-тьху.

«Баварія» вже почала тренуватися. В Іспанії мені повідомили, що в 20-х числах квітня місцеві клуби теж приступлять до занять. Упевнений, до кінця травня скрізь продовжать чемпіонати. У Китаї скоро відновлять, там вже тренуються. Потихеньку все буде, як у Білорусі», - сказав Селюк by.tribuna.com.