Вернидуб зазнав чергової невдачі – «Шахтар» вдома програв «Слуцьку»

Футбол України 17 Квітня, 22:00 2355
Вернидуб зазнав чергової невдачі – «Шахтар» вдома програв «Слуцьку» | 19-27
«Шахтар» Солігорськ поступився «Слуцьку» (1:2) в 5-му турі чемпіонату Білорусі. Команда Вернидуба продовжила невдалу серію.

Чемпіонат Білорусі, 5 тур

Шахтар Солігорськ – Слуцьк – 1:2

Голи: Коанда, 89 (авт) – Козлов, 25, Умар, 45+2

Нереалізований пенальті: Бодул, 53 (Шахтар)

Вилучення: Образов, 51 (Слуцьк)

Слуцьк на виїзді здолав Шахтар Солігорськ, який очолює Юрій Вернидуб. У складі гостей вийшли два українці – Тетеренко та Чеботаєв.

Доля матчу була практично вирішена ще в першому таймі. Спочатку Козлов навісив зі штрафного, а м'яч, нікого не зачепивши, влетів у ворота Гутора. У компенсований час Умар ударом з меж штрафного прошив голкіпера. По перерві гості залишилися в меншості – одразу ж Шахтар міг забивати, але голкіпер Слуцька потягнув пенальті. Підопічні Вернидуба зуміли лише скоротити відставання вже під завісу гри. 1:2 – перемога гостей.

Слуцьк набрав 10 пунктів та щонайменше на добу став одноосібним лідером чемпіонату. Шахтар залишився на 12-му місці з 5-ма пунктами. Єдина радість для Юрія Вернидуба – його команда забила вперше за 4 поєдинки.