Олександр Романчук: «На місце Кадара взяли мене. Я зібрав речі та відправився до першої команди «Динамо»

Динамо Київ 19 Квітня, 11:22 3052
Олександр Романчук: «На місце Кадара взяли мене. Я зібрав речі та відправився до першої команди «Динамо» | 19-27
Захисник/півзахисник «Динамо» Олександр Романчук розповів, як проводив зимові збори у складі основної команди киян.

- Ви тренувалися паралельно з основою, і в один момент Олексій Михайличенко викликав тебе з молодіжки. Правильно?

- Кадара відправили у дубль, і потрібен був футболіст на його місце. І взяли мене. Так співпало.

Дізнався, як і зазвичай. Прийшов наставник команди і сказав, щоб я збирав речі, бо їду у першу команду. Я зібрав речі і відправився у розташування основи.

- Забитий гол у ворота словенської «Олімпії», який став для тебе дебютним за першу команду, – не пересічна подія. Які відчував емоції?

- Звісно, перший матч під керівництвом Олексія Михайличенка. Не дебют, адже я грав уже за першу команду у товариських матчах ще за Олександра Хацкевича. Вийшов на декілька хвилин, а наприкінці ще й вдалося забити гол. Було дуже приємно. Хоча цей гол нічого не вирішував («Динамо» виграло 5:0 - прим.), але емоції були приємними. Забивати завжди приємно. Команда і гравці привітали. Класна атмосфера у команді. І тренери привітали.

- Перед стартом весняної частини чемпіонату не було у тебе розмови з Михайличенком чи Євтушенком про те, чи розраховують вони на тебе?

- Персонально зі мною ніхто не говорив. Це, напевне, залежить уже від мене або будь-якого іншого футболіста, як будеш працювати і себе показувати. Тренери дивляться і тоді вже вирішують, чи ти заслуговуєш і готовий до виступу за першу команду.