Володимир Лисенко: «У «Динамо» зараз немає якісних легіонерів за винятком Вербича»

Динамо Київ 21 Квітня, 16:13 2646
Володимир Лисенко: «У «Динамо» зараз немає якісних легіонерів за винятком Вербича» | 19-27
Екс-форвард столичного клубу Володимир Лисенко, який виступає зараз за «Колос», в інтерв'ю Sport Arena TV розповів, чому у нього не вийшло заграти в «Динамо», оцінив рівень нинішніх легіонерів біло-синіх.​

За словами Лисенка, молодому футболісту раніше було непросто пробитися в першу команду біло-синіх.

«Повірте, молодому футболісту дуже складно заграти на вищому рівні. Дуже багато чого має співпасти: і підтримка тренера, і ставлення в колективі, особливо, тих хлопців, що були старші. Раніше молодий футболіст міг зі сльозами на очах піти з тренування Динамо, тому що віддав всього одну неточну передачу. Щоб заграти в Динамо, молодому потрібно було забивати кожну гру по два-три м'ячі. Такий був рівень відповідальності.

Мені дуже подобалася гра Динамо при Реброві. Він почав підпускати талановиту динамівську молодь, давав результат, і поставив гру. А в даний момент... Розумієш, у команди немає якісних легіонерів... Ну да, Вербич. Але він один. Одного брали - не підійшов, другого взяли - та ж ситуація. Легіонери, напевно, вони приїжджають сюди не заради футболу. Не знаю, що у них в голові.

Якщо запрошувати в Динамо легіонера, він повинен бути на три голови вище наявних гравців. Динамо - це бренд, який знають всі в Україні, який знають і пам'ятають в Європі. Потрібно грати гідно за цей клуб. Хороший легіонер приїде і почне «тягнути» команду в чемпіонаті, в єврокубках. Чи стане її справжнім лідером», - цитує Лисенка SportArena.