Футбол України 23 Квітня, 15:48 2003
«Вони нас рилом возили», – Зінченко виділив три найпам'ятніші матчі за збірну України | 19-27
Півзахисник «Манчестер Сіті» та збірної України Олександр Зінченко пригадав епічні битви у футболці «синьо-жовтих».
«З сербами не рахується – це катком переїхали, ну чесно. Першою спадає на думку, звичайно, гра з Португалією. Для всіх українців це була подія. Також гра, коли я забив дебютний гол за збірну проти Румунії.

І третя гра, напевно, за юнацьку збірну U-17 під керівництвом Головка. Ми грали в еліт-раунді проти збірної Німеччини, за яку тоді грав Юліан Брандт, захисник Та з Байєра, Вернер. Їх влаштовувала і нічия, і перемога, нас – лише перемога. Ми грали в Німеччині усі три гри елітного раунду. І я пам'ятаю, нас так возили рилом. Просто я у житті ніколи не був «відполосканий», як там. Я просто торкнувся лише рази чотири м'яча за всю гру. На 25-й хвилині ми отримали червону картку.

Вони нас так «полоскали», ви просто не уявляєте. І ми виграємо гру на 70-й хвилині Андрюха Борячук вийшов на заміну і забив головою. І ці емоції, і ми виходимо у фінальну частину чемпіонату Європи, а Німеччина – не виходить. Це було щось. Я тоді просто тиждень не міг спати», – сказав він під час онлайн-спілкування в рамках проекту «Сніданок з чемпіонами».