«Ми зіткнулися із безпрецедентною ситуацією»: Денисов – про зміни на ТК Футбол

Футбол України 24 Квітня, 15:46 2911
«Ми зіткнулися із безпрецедентною ситуацією»: Денисов – про зміни на ТК Футбол | 19-27
Директор каналів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов розповів про специфіку роботи під час карантину.

«З введенням карантину в Україні ми зіткнулися з ситуацією, прецедентів якої ще ніколи не було. Немає футболу, а що у зв'язку з цим показувати? Звичайно, ми могли зупинити все студійне виробництво, зробити канал барабанного типу і просто крутити повтори старих матчів. Так, до речі, зробило більшість європейських провідних каналів. Але ми вирішили, що не можна в такий критичний момент закрити все і залишити нашого телеглядача без футбольних новин, без обговорення нинішньої трагічної ситуації, в якій опинився футбол.

Спочатку ми відчували певний песимізм, адже не були впевнені у тому, що нам вистачить контенту, аби насичувати щодня три випуски новин. Та згодом переконались, що зробили все правильно, адже світ футболу не завмер, а навпаки, всіма можливими способами комунікації, через соцмережі, Zoom та інші засоби зв'язку продовжився контакт з футбольною аудиторією. Безумовно, перші кілька тижнів всім було складно. У першу чергу психологічно: замір температури, маски, рукавички, у ньюзрумі був стійкий запах антисептика. Потрібно було звикати до роботи в нових умовах, всім було навіть трохи страшно. Зараз вже звикли.

Нам не лише вдалось зберегти всі наші проекти, а й оперативно запустити новий. По суті, вже через п'ять днів після оголошення карантину, вийшов в ефір перший випуск нової програми «Залишайся з футболом». Ми вперше зробили проект за такий короткий термін. «Залишайся з футболом» – це, по суті, градусник ситуації, в якій опинився футбол під час пандемії.

Як і у випадку з «Футбол NEWS», ми не знали, що нам робити з «Великим футболом». Дискусійний майданчик чотирьох людей у студії на період карантину ми вирішили призупинити. Було прийнято рішення зробити один спецвипуск «Великий футбол – Карантин», і подивитися, що з цього вийде. Протягом півтори години за допомогою Facetime і Skype я був на зв'язку з Андрієм Шевченком, Олександром Зінченком та іншими спікерами, в студії був Андрій Павелко тощо. Цей випуск дуже багатьом припав до душі, був великий позитивний відгук від телеглядачів. Після ефіру Андрій Шевченко сказав, що буде чудово, якщо цей формат спецвипуску «Великого футболу» залишиться, адже такий інформаційний формат обов'язково потрібен уболівальникам на час карантину.

Так, зараз це схоже скоріше на «Футбольний вікенд», але за відсутності матчів, розмова тет-а-тет з топ-спікерами українського і європейського футболу – це унікальна можливість для телеглядача каналів «Футбол» дізнаватися, що відбувається у світі футболу в момент пандемії», – сказав Денисов у коментарі виданню Mediasat.