Василь Кравець розповів про переговори з Абідалем та зірваний трансфер в «Барселону»
Світовий футбол 1401 27 Квітня, 20:27

Колишній захисник «Карпат», а нині футболіст іспанського «Луго» Василь Кравець, під час прямого ефіру з Романом Бебехом, розповів про пропозицію від «Барселони» і як проходили переговори з каталонцями.

«Був варіант з Барселоною Б. Говорив з Абідалем, він сказав, ми вибрали тебе, оскільки є клас і ти, якщо здорові Альба і Фірпо, будеш грати за другу команду, ні - за першу. Мене планували взяти в оренду на рік, але я не хотів бути використаним. Якщо я йду в команду, то тільки для того, щоб грати.

Але в даній ситуації у мене не було шансів. Мені пропонували йти в оренду з правом викупу за 5 мільйонів. Сказав Абідалю: «Готовий йти пішки, тільки викупите мене». Отримав відповідь: «Треба подумати».

Я спілкувався з хлопцями з Леганесі, які грали в Барселоні Б. Всі як один сказали: «Краще не йди. Якщо будеш тренуватися з першою командою, тебе поставлять як фішку. Там тренування 40 хвилин, за цей час ти зробиш один ривок, або раз торкнешся м'яча.

Як відбувалися переговори? Поруч зі мною жив агент, друг нашого тренера. Він сказав: «Давай, зустрінемося, вип'ємо кави, з тобою хочуть переговорити». Зустрілися, він далі: «Зараз тебі подзвонять».

Так, першим подзвонив хтось із директорів Барселони. Потім ще дзвінок. «Це Ерік Абідаль. Пам'ятаєш такого?». Кажу: «Так». Він далі: «А який у мене колір шкіри?». «Чорний», - відповідаю. Абідаль у відповідь: «О, значить ваше покоління, мене ще не забуло».

Розповів йому всі умови. Але там позиція була приблизно такою: мовляв, ми - Барселона, і все. У нас 50 чоловік на одне місце, але ми вибрали тебе. Ну, відповідаю, викупите мене. Їм треба було заплатити 5 мільйонів євро. Леганес купив мене десь за 2-2,5 мільйона. Що для Барселони 5 мільйонів?», - сказав Кравець.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100