Андронов: «Алієв міг покинути «Динамо» через скандальний випадок з расизмом»

Динамо Київ 29 Квітня, 12:35 2791
Андронов: «Алієв міг покинути «Динамо» через скандальний випадок з расизмом» | 19-27
Відомий коментатор Олексій Андронов розповів неприємний випадок в колективі київського «Динамо» за участі Олександра Алієва та Айїли Юссуфа.

«Точка неповернення була пройдена під час обіду на передматчевому заїзді на базі. До речі, знаю я це не від Газзаєва, він не хотів «випускати» цю історію в паблік. Алієва чекав колосальний (50% від місячної зарплати) штраф і відхід з клубу.

Грав в Динамо тоді нігерійський захисник Айїла Юссуф, нічого не підозрюючи, підійшов до страви з макаронами. Поклав собі тарілку, посипав сиром, полив маслом і пішов на своє місце. У страві залишалося трохи макаронів. Алієв схопив блюдо, наздогнав Юссуфа, і висипав йому залишки в тарілку з криками «чого соромишся, мавпа, візьми ще!» Коли він прийшов поставити блюдо на місце, співробітниця їдальні вже принесла нове, свіже, повне.

Сказати, що Газзаєв був в шоці - не сказати нічого. Тому, наприклад, мене в поведінці Алієва не може здивувати взагалі ніщо.

До речі, залишившись тоді без «кента» - свій найкращий сезон в кар'єрі провів Артем Мілевський», - написав Андронов у своєму телеграм-каналі.