Алієв відповів на расистські звинувачення Андронова

Футбол України 30 Квітня, 21:29 2790
Алієв відповів на расистські звинувачення Андронова | 19-27
Екс-футболіст «Динамо» Олександр Алієв відреагував на звинувачення в расизмі по відношенню до нігерійця Айіла Юссуфа, висловлені російським журналістом Алєксєєм Андроновим.
«Коли ми літали на матчі, футболісти завжди в літаку сідали ззаду, а журналісти спереду. Андронов завжди ліз до нас назад. Тому що ми завжди грали в карти, жартували. Хтось може щось сказати, потруїти, а цей козел хотів щось почути і потім піти стуканути тренеру. І я завжди говорив йому – йди звідси. Ззаду з журналістів ніхто не сідав. Це найбільш противна харя. Андронов - козел і ж**оліз, він лизав Суркісу і Газзаєву.

У нас був чемпіонат світу в 2005 році, ми грали в Голландії зі збірною Нігерією і жили з ними в одному готелі. Я тоді побачив, що за обідом у всіх було по одній каструлі макаронів, а у нігерійців по дві. Вони дуже багато макаронів їдять.

Ми відіграли чемпіонат світу, я приїжджаю в команду і якось торкнулося того, що я помітив, що Юсик (Айіла Юссуф) теж любить макарони. І я попросив його пояснити, чому нігерійці їдять так багато макаронів. Він так на мене подивився... почав сміятися. Каже: ну да, все люблять макарони.

Якщо Андронов не бував на базі тоді, коли команда їсть перед грою, а макарони ми завжди їли тільки перед грою, як він міг це бачити і знати, що я йому говорив. Я говорю так, як було насправді. Я завжди ставився до чорних пацанів дуже добре. Я завжди їм говорив: чернож**пі, а вони мені відповідали: с*ка біла, ми жартували. Щоб я ставився до них, як до свиней – я не міг. Андронов просто це вигадав.

Але мене це тільки робить сильніше. Чому цей козел вилазить зараз? Минуло 9 років. Тому що козлина, тому що його забули і знати не знають. Але я в Москву приїду, я його примушу вибачитися», - розповів Алієв.