Екс-гравець «Барселони» похвалив Мілевського

Світовий футбол 4 Травня, 20:49 2600
Екс-гравець «Барселони» похвалив Мілевського | 19-27
Екс-футболіст каталонської «Барселони» зазначив, що в Білорусі не було випадків зараження футболістів.

39-річний футболіст Александр Глєб, який завершив кар'єру, розповів про ситуацію в білоруському футболі та відносини з українським форвардом Артемом Мілевським:

«Зараз такий час, компанію не збереш, друзів не збереш. Останнім часом люди дійсно намагаються уважно ставитися до всього, і зараз ресторани, за великим рахунком, порожні. Мало хто ходить, все серйозно ставляться до коронавірусу. Інформації достатньо, 21-ше століття, люди намагаються менше контактувати в тих місцях, де зосереджена велика аудиторія.

У білоруському футболі, по крайней мере, наскільки я чув, не було такого випадку зараження футболіста. Раз прецеденту не було, то і скасовувати футбол не збираються. Звичайно, у кожного є сім'ї, батьки, діти, але самі розумієте, що все відповідально ставляться до ситуації. У нас карантин не ввели, хлопці грають, але в голові щось ця ситуація сидить. Ми всі люди, ви самі розумієте, що від цього не піти, і думки не тільки про футбол.

З Мілевським у нас хороші відносини, ми спілкуємося, звичайно, не як близькі друзі, але періодично листуємося. Коли Артем забиває голи, здорово зіграє в якійсь грі, я йому пишу, вітаю, хвалю. Він теж подорослішав. У молодому віці кожен проходить цей етап. Хтось в меншій мірі, хтось в більшій. Тоді здавалося, що весь світ у тебе під ногами і думаєш, що це триває вічно. Але Артем по-іншому вже відноситься до всього і дивиться на життя інакше, хоча це все той же Мілевський, якого ми знали, тільки трохи доросліше.

Я душевно остаточно зрозумів, що саме з футболом вже все. Досить, награвся. Немає такого відчуття, що хотілося б ще дограти, я не сумую саме по футболу. Але виникає питання: що далі? Якби не цей коронавірус, напевно, намагався б піти на тренерські курси, як-то більше розвиватися і вчитися. Але зараз я більше часу приділяю сім'ї, через це, звичайно, більше залишаюся вдома, намагаюся не виходити без нагальної потреби. Звичайно, хочеться залишитися у футболі, хочеться розвивати і допомагати білоруському футболу йти вперед. На даний момент, дай Бог, щоб ми все цю заразу пережили. А далі буде видно», - цитує футболіста »Великий футбол».