Циганик поділився думкою, чому не грає Цітаішвілі
Динамо Київ 1960 8 Травня, 10:22

​Ведучий «Профутбол» Ігор Циганик в ефірі «Циганик Live» на FootballHub поділився своєю думкою про перспективи півзахисника «Динамо» Георгія Цітаішвілі.

- Чому Цітаішвілі не дають так часто грати в першій команді «Динамо»? Шанс - це не получка або аванс. Його потрібно вигризати і заробити на тренуваннях, це 100%. За старі заслуги ніхто на поле не поставить.

Михайличенко - консерватор. Він близький по поведінці до Лобановського, якому дуже важко було вводити в основний склад нових футболістів. Це ще радянська школа футболу, коли визначається основний склад, і потрібно зробити щось неймовірне, щоб в нього потрапити.

Михайличенко сам як футболіст дуже довго чекав свого шансу в «Динамо», граючи за дубль. Напевно, він таким чином стимулює і інших футболістів, щоб вони продовжували зростати.

Цітаішвілі - дуже обдарований футболіст. Я за те, що йому потрібно давати шанс грати, щоб зрозуміти, наскільки він психологічно готовий. Не можна за шість хвилин на полі визначити щось, а людина не може проявити себе. Он, Рикун практично не тренувався, проте виходив на футбольне поле і там творив. Тренування ж йому були нецікаві.

Цітаішвілі повинен закусити губу, рухатися вперед і виривати свій шанс.

Я вважаю, що Михайличенко не вистачає гнучкості і віри в молодих футболістів. У нього є перевірені бійці, в яких він вірить і ставить їх. І на даний момент у нього така позиція.

Але я думаю, він все одно повернеться до кандидатури Цітаішвілі. Просто Гіо поки важко конкурувати з Циганковим, який стабільніше і є гравцем основи. На місці Цітаішвілі я б поки не переходив в іншу команду, адже іноді буває такий шанс, що хтось вилітає і тобі дають шанс. Поки є цей шанс заграти в «Динамо», Ціташівілі повинен залишитися і доводити. І я думаю, все у нього вийде.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100