Владислав Кулач: «Перейшов би в «Динамо», незважаючи на минуле в «Шахтарі»
Динамо Київ 1413 8 Травня, 12:16

​Нападник полтавської «Ворскли» Владислав Кулач з початку своєї професійної кар'єри знаходився в системі донецького «Шахтаря».

Проте не провів за першу команду «гірників» жодного матчу. Українець зізнався, що дуже хотів припинити свої постійні оренди за різними командами і підписати з кимось повноцінний контракт.

«Спочатку в Гонведі я повинен був залишатися. Шахтар мене відпускав на певних умовах. Спершу я підписав контракт на три роки, і залишалося рішення за Шахтарем. В результаті, вони вирішили, що не будуть відпускати на постійній основі, а тільки на правах орендної угоди.

Чесно, мені дуже хотілося в Гонвед, навіть в оренду. В Шахтарі я ні разу не отримав шансу себе проявити. Я не бачив нікого сенсу там залишатися. Можливо, у них була інша думка з цього приводу. Я не знаю.

У мене зараз такий вік, що мені не хочеться щороку міняти команду і кудись переїжджати. Зі мною переїжджає сім'я... Постійно новий колектив, новий місто. Це складно. Хотілося підписати повноцінний контракт з іншою командою і більше не буду їздити по орендах.

«Чи перейшов би я в київське Динамо? Звичайно. Я не грав за першу команду Шахтаря, тому перейшов би в Динамо», - розповів Владислав Кулач в інтерв'ю YouTube-каналі SPORT TRAVELER UA.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100