Олексій Андронов: «Ребров точно не поїде в Росію»

Світовий футбол 10 Травня, 11:21 1916
Олексій Андронов: «Ребров точно не поїде в Росію»
Відомий російський журналіст та коментатор Олексій Андронов заступився за екс-тренера «Динамо» Юрія Сьоміна.

«Щодо Сьоміна і Локомотива списані тонни паперу і мільйони екранів. Бідний Ніколіч (сербський фахівець Марко Ніколіч, якого сватають на посаду головного тренера Локомотива – прим.), думаю, гикає кожен день по 100 разів.

Але, по-моєму, всі обговорюють щось не те. Я не уболівальник Локомотива, я дивлюся на ситуацію просто. Спорт. Лише спорт. Сьомін вивів перед перервою команду на друге місце. Найвище з можливих. На першому самі знаєте хто – монстр. Так, обвалився Краснодар. Але Сьомін не в таксі їхав в цей день, і не на печі сидів. А обіграв Ростов. Позбавити його цього проміжного успіху – нечесно з точки зору спорту.

Якщо будуть догравати – дайте дограти йому, а не Ніколічу! А якщо не будуть і «обнулять» – він заслужив ще один шанс! І він нічого не провалив в Локомотиві! Так, не пройшов групу в Лізі чемпіонів – але чи пройшов її Зеніт, а раніше (обігравши два рази Реал) ЦСКА? Чи дійшов туди Краснодар? Чи, може, там Ніколіч феєрив? Це просто моя думка. Поважайте і цінуйте заслуги людини, клубної легенди. Немає жодної причини, згідно якій контракт Сьоміна не повинен бути продовжений. І жодної, до речі, призначати Ніколіча. В Угорщині лише одного тренера можна розглядатити. Це Сергій Ребров, але він до Росії не поїде», – написав Андронов у Facebook.