Кандидат у збірну України висунув свою версію, чому Лунін ще не заграв в Іспанії
Світовий футбол 1187 11 Травня, 11:00

Український захисник «Луго» Василь Кравець поділився думкою про воротаря «Ов'єдо» Андрія Луніна.

«Лунін дуже професійно ставиться до своєї справи. Чесно кажучи, не зустрічав людини, яка б так професійно ставилася до тренувань, футболу. Щось нове в житті побачив.

Чому йому не щастить – ти ж не поставиш воротаря в поле. Коли ти польовий гравець, то в тебе є варіанти, можеш сказати, що зіграєш лівого захисника чи центрального. Тренер вже буде думати, як мене використовувати. А воротаря можна використовувати тільки на одній позиції.

Тренер завжди дивиться, хто сильніший, кому він більше довіряє. Навіть два воротарі можуть бути однаково сильними, але тренер все одно вибере того, кому він більше довіряє. Тут вже залежить від тренера. Луніну просто не щастило з тренерами. Не думаю, що він слабший від будь-якого воротаря, з яким тренувався в кожній команді. У «Вальядоліді» йому не пощастило, в «Леганесі» теж.

У «Леганесі» був Пічу, ніби як ветеран іспанського футболу, тому тренери довіряли йому. Думаю, у «Вальядоліді» було так само. Не пам'ятаю, як звуть його конкурента (Масіп – прим.), але він на років 7 чи більше старший від Луніна. Тому йому довіряли. А в «Ов'єдо» йому дали місце, тому що він на голову сильніший за свого конкурента», – сказав Кравець в ефірі Instagram Play Pro.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100