​Коронавірус в Білорусі: АБФФ перенесла матчі «Мінськ» – «Німан» і «Арсенал» - «Локомотив»
Світовий футбол 413 11 Травня, 18:12

Бюро виконавчого комітету Асоціації «Білоруська Федерація футболу» прийняло рішення про перенесення матчу 9-го туру «Бєларусьбанк - вищої ліги«сезону 2020 року за участю футбольних клубів «Мінськ» і «Німан» (Гродно).

Поєдинок, який мав відбутися на стадіоні «Трактор» у Мінську 15-го травня о 18.00 перенесено на пізніший термін, інформує footboom.com.

Також перенесено матч 5-го туру «Макслайн-першої ліги» сезону 2020 року за участю футбольних клубів» Арсенал » (Дзержинськ) - ГОБЖД. Поєдинок, який повинен був відбудуться на стадіоні РЦОР-БГУ в Мінську 16-го травня о 14.00 перенесений на більш пізній термін.

Дане рішення прийнято у зв'язку з тим, що у футболістів дзержинського «Арсеналу» і «Мінська» підозра на наявність вірусу COVID-19.

Асоціація «Білоруська Федерація футболу» продовжує приймати всі рекомендовані заходи по боротьбі з поширенням вірусу на матчах національних змагань. На стадіонах встановлені додаткові точки з антисептиком, на входах глядачам вимірють температуру тіла, на трибунах застосовується розсадка глядачів у шаховому порядку.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100