Олексій Михайличенко: «Прийму будь-яке рішення по датах і місцю поєдинків»
Динамо Київ 1309 12 Травня, 15:19

Головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко в інтерв'ю офіційному сайту клубу прокоментував вихід команди з карантину і перше повноцінне тренування.

- Ваші перші враження від заняття? Чи зменшився цей психологічний вантаж від відсутності звичної роботи?

- Безумовно, сьогодні було дуже емоційне тренування. Хлопці були дуже раді тому, що вони зібралися разом і провели нормальне заняття. Все пройшло в позитивному ключі, можна сказати, що святково, але це лише перший крок.

За великим рахунком, ще нічого в плані карантинної ситуації не закінчилося, потрібно бути дуже акуратним і для себе, і для своїх сімей, і для колег по команді.

У «Динамо» серйозно ставляться до дотримання безпеки, перед роботою перевіряють стан здоров'я футболістів, температурний режим, і тільки після цього ми приступаємо до тренування.

- Гравці поступово входять до ритму чи відчувається напруженість через все, що відбувається в країні й у світі?

- Усі задоволені, що повернулися до повноцінної роботи. Наступні дні покажуть, хто і як готовий. Я не сумніваюся, що футболісти індивідуально виконували весь обсяг запропонованої роботи, але індивідуальна робота кардинально відрізняється від колективної. Будемо працювати над відновленням командних зв'язків, які, напевно, були загублені за цей час.

- Як команда планує готуватися далі?

- У нас є чіткий план подальшої роботи. Вже на цьому тижні ми готові провести дворазові тренування, але все буде залежати від стану футболістів. Залежно від того, як вони готові, ми будемо вносити корективи в програму роботи.

У наших планах також двосторонні матчі, контрольні поєдинки з іншими командами. Але тут поки йдуть переговори, необхідно врахувати ряд нюансів, у даному напрямку на сьогоднішній день конкретики немає.

- У футболістів «Динамо», що очевидно, буде різний рівень фізичної готовності. Це найбільша проблема для тренерського штабу?

- Так, це проблема. Але ця проблема вирішувана, і це один із напрямків діяльності тренерського штабу. Це наша робота і найближчим часом, у тому числі, будемо займатися тим, аби привести стан гравців до спільного знаменника.

- Зараз багато розмов про формат та місце проведення матчів, що залишилися нинішнього сезону. Що ви думаєте з цього приводу?

- Як головний тренер, я прийму будь-яке рішення по датах і місцю поєдинків. Можливо, для нас було б оптимально дограти сезон у Києві. Але у інших клубів може бути інша думка, необхідно знаходити спільне рішення. У ситуації, що склалася, дуже важливо прислухатися один до одного і знайти варіант, який би підійшов усім командам.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100