Сергій Сидорчук: «На базі скрізь стоять антисептики, а персонал ходить у масках»
Динамо Київ 1561 12 Травня, 15:49

Сьогодні перша команда київського «Динамо» провела перше повноцінне тренування після послаблення карантинних обмежень в Україні. Про те, як пройшло загальнокомандне заняття, розповів капітан «біло-синіх» Сергій Сидорчук.

- Можна сказати, що це той же тренувальний процес, тільки вже ближче до нормального, ігрового. Було не дуже важко, ми провели перші бігові серії. Всі в команді скучили один за одним, було багато емоцій, може, іноді навіть занадто (усміхається), ніхто не хотів програвати.

Вперше за час карантину зібратися всією командою - це можна порівняти з виходом із відпустки, такі ж відчуття. Раніше ми тренувалися в групах по 3-4 людини, а зараз нарешті перетнулися з хлопцями, яких давно не бачили.

- У якому форматі пройшло тренування?

- Спочатку була розминка, а потім ми провели бігові серії та міні-футбольний турнір. Перше тренування було більше втягуючим, емоційним.

- Чи було вступне слово від Олексія Михайличенка?

- Головний тренер сказав, що оскільки пандемія коронавірусу ще не відступила, потрібно продовжувати бути акуратними та дотримуватися встановлених правил: не збиратися великими групами та дотримуватися особистої гігієни.

- Що змінилося на базі за час карантину, які запобіжні заходи вжито?

- На базі скрізь стоять антисептики, а весь персонал ходить у масках. Також не допускаються стовпотворіння в закритих приміщеннях. Навіть коли приходиш до лікаря на огляд, то бажано, щоб не збиралося відразу багато людей, аж до того, що доводиться чекати своєї черги за дверима.

Тренажерний зал, басейн і лазня поки не працюють. Думаю, що пізніше вони відновлять роботу, але там теж буде діяти обмеження на кількість осіб.

- У команді орієнтуються на заявлену керівництвом УАФ і УПЛ дату відновлення чемпіонату - 30 мая?

- Ще немає визначеності, коли почнеться чемпіонат. Упевненості в цьому апріорі бути не може, адже ще немає офіційних документів, навіть не всі команди пройшли тестування на коронавірус. Як тільки визначеність з'явиться, тоді вже буде сформований тренувальний план.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100