Денис Попов: «Підійшли до командних тренувань у хорошій формі, не розібрані»
Динамо Київ 1400 12 Травня, 15:53

Захисник київського «Динамо» Денис Попов розповів клубному сайту про те, як пройшло перше командне тренування «біло-синіх» після пом'якшення карантинних обмежень в Україні.

- Тренування пройшло добре та продуктивно. Я був радий усіх бачити, адже дуже сумував за партнерами, за командою. Думаю, заняття пройшло вдало для всіх. Ми раді повернутися на футбольне поле та відновити повноцінні тренування.

- На що було спрямоване сьогоднішнє тренування, які вправи виконували?

- Сьогодні було хороше тренування: провели розминку, грали в квадратах, потім провели міні-турнір на три команди, а наприкінці заняття була індивідуальна робота.

- Наскільки складно було повернутися до повноцінної командної роботи?

- Не можу сказати, що було важко, адже тренерський штаб на час карантину давав нам домашнє завдання, яке ми виконували. Тому підійшли до командних тренувань у більш-менш хорошій формі, не розібрані.

- Яким було вступне слово від Олексія Михайличенка?

- Головний тренер сказав, що карантин ще повністю не закінчений і необхідно продовжувати дотримуватися всіх запобіжних заходів. Потрібно думати не тільки про себе і свою сім'ю, а й про команду та всіх співробітників клубу.

- Які запобіжні заходи вжито зараз на базі?

- Весь персонал ходить у масках, деякі - і в рукавичках. На кожному поверсі біля ліфтів встановлені антисептики, щоб дезінфікувати руки.

- «Динамо» орієнтується в тренувальному процесі на заявлене відновлення сезону 30 травня? На вашу думку, команда встигне підготуватися до цієї базової дати?

- Так, точних дат ще не знаємо, але ми почали роботу, орієнтуючись на відновлення чемпіонату 30 травня. Будь-який футболіст хоче скоріше повернутися до гри, бути в тонусі. Дивлячись на сьогоднішнє тренування, хлопці не розгубили форму, є нормальний рух на полі. В принципі, як тренерський штаб вирішить, так ми і будемо рухатися.

- Ще не йдеться про спаринги, наприклад, із молодіжною командою?

- Про спаринги ще не чув, тренерський штаб поки такої інформації не давав.

- Ви чули, що в «Минаї», супернику «Динамо» в півфіналі Кубка України, є перший футболіст, який заразився коронавірусом? Не встигли обговорити це в команді?

- У команді це не обговорювали, але я читав таку новину в пресі. Звичайно, це велика проблема - як для самого гравця, так і для клубу. Їм потрібно ізолюватися, щоб уберегти себе. Вважаю, що радіти такому не можна, тому можу побажати футболістові «Миная» тільки якнайшвидшого одужання.

- Чи немає страху чи побоювань, адже вам доведеться зустрітися з «Минаєм» у Кубку України?

- Страху немає, хоча підсвідомо все одно думаєш про це. Думаю, що якщо в «Минаї» все настільки серйозно, то кубкового матчу, можливо, і не буде, адже ризик дуже великий.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100