Ігор Суркіс: «Моя позиція - не ризикуючи, завершити чемпіонат, дограти матчі, що залишилися»

Динамо Київ 14 Травня, 11:01 1685
 Ігор Суркіс: «Моя позиція - не ризикуючи, завершити чемпіонат, дограти матчі, що залишилися»
Президент «Динамо» розповів, як перша команда Динамо виходить з карантину, та вкотре пояснив свою позицію з приводу догравання чемпіонату України.

«Щодо виходу із карантину першої команди: дозволили тренуватися спортсменам на своїй базі. Проте, база, як така, закрита. Не працює пункт харчування, тренажерний зал використовується обережно. Там 1-2 людини. До цього на футбольному полі тренувалися 2 групи по 10 чоловік. Тепер вже буде відбуватися спільне тренування. Складно сказати, наскільки воно буде контактним, це треба запитувати у лікарів та тренера.

15-го травня, будемо сподіватися, що Прем’єр-ліга дозволить молодим футболістам повертатися до тренувального процесу. Ми зупинили дитячу спортивну школу, адже це небезпечно. Я думаю, що футболістам U-19 і дубля треба починати тренування. Але побачимо, яке рішення ухвалять 15-го числа.

Моя позиція – не ризикуючи, завершити чемпіонат, дограти матчі, що залишилися. Про це я говорив з самого початку. І такі рекомендації УЄФА та ФІФА. Без ризиків не може бути. Я думаю, що потрібно було б дограти чемпіонат і розподілити таблицю за спортивним принципом», - сказав Суркіс.