Микола Шапаренко: «Я став сильнішим морально. Я доведу всім»
Динамо Київ 1855 15 Травня, 21:30

21-річний півзахисник київського «Динамо» Микола Шапаренко розповів про шлях свого становлення в команді.

- Шапаренко три роки тому і зараз, який пройшов дубль, збірну, Лігу Європи, знову дубль, знову основа. Цей футболіст став сильнішим?

- Вважаю, що так. Став сильніше морально, знаю тепер, як ставитися до такої ситуації, як потрібно себе готувати, налаштовувати. Але не хотів би, щоб така ситуація ще раз повторилася. Взагалі не хотів би, щоб у когось були такі важкі ситуації. Але це робить нас сильнішими. Думаю, я доведу всім.

- Чи був у тебе якийсь момент або матч, який перевернув відношення в першій команді до тебе, коли стало зрозуміло, що ти на рівні?
- З «Маріуполем», напевно. Просто почали ставитися по-іншому. Після «Маріуполя» був матч проти «Зорі», я травмувався. Було видно, як доктори працюють, як тренер ставиться, видно, хочуть, щоб я одужав якомога швидше і повернувся на поле.

Також я вважаю, що в команді по-любому повинен бути віковий капітан. Воротар теж віковий, це 100%. Також потрібна пару людей для роздягальні, як у Хацкевича був Гусєв, який міг би нашвиряти, підказати.

Дивишся на Сидорчука, як він ставиться до своєї справи, хочу так само ставитися.

Як тільки одужав, мене відразу після першого тайму випустили. Це видно, ти сам відчуваєш, розумієш, що ти потрібен. Коли ти це відчуваєш, то хочеться грати, — сказав Шапаренко в інтерв'ю каналу «ТРЕНДЕЦЬ»

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100