Мороз — про посаду головного тренера «Динамо», потенціал Шепелєва та Попова
Динамо Київ 1929 16 Травня, 16:58

Наставник молодіжки «Динамо» Юрій Мороз розповів, чи була пропозиція очолити першу команду «Динамо» та про потенціал Шепелєва і Попова.

Про посаду керманича першої команди:

«Мені не пропонували місце наставника в головній команді. Я займаюся тим, чим займаюся. Я люблю цю справу.

Можна говорити, що немає солдата, який не мріє стати генералом. Так, немає таких. Але на сьогодні у Динамо є головний тренер – Олексій Михайличенко.

Приймаємо його таким, яким він є, і допомагаємо йому в усьому. Тренери U-19 і дубля, футболісти цих же категорій будуть робити все, щоб Михайличенко вигравав з Динамо все і залишався головним тренером. Чим довше – тим краще», – розповів Мороз для програми Трендець.

Про Шепелєва:

«Нарешті люди розібралися, хто такий Шепелєв. Вчора про нього говорили фахівці, люди, які думають про футбол, пишуть про футбол: «хто такий Шепелєв»? То зараз через час кажуть: «О, Шепелєв».

Просто його мовчазність, нерозкритість словесна. Мені здається, він може ще більше на футбольному полі, творчий потенціал сильний. Передача є, мислить нестандартно на футбольному полі, технічний.

Ще б трошки у нього крила виросли в плані впевненості, щоб просто і ширина його гри розкрилися повністю», - сказав Мороз.

Про Попова:

«Якби ви бачили Попова до чемпіонату світу. Віталія Миколенка вже почали підпускати до першої команди. Денис Попов був провідним захисником U-19, U-21. Я завжди його труїв, що там говорять про якесь де Лігте. Так, як грає головою Попов, в нашій країні не грає ніхто, в Європі не грає.

Вибір позиції, вистрибування, удар, сила, міць. Але є певні нюанси, треба працювати. Передачі вліво-вправо. А фізичні кондиції там на максимальному рівні.Як він переживав, що з Миколенко стартанули разом, прийшли з однієї школи, з Академії, йшли разом в U-19, дублі, а тут раз – Миколенко побіг, все, звернув на себе увагу. Його забрали - він почав грати. І грає чудово.

Як на Попова це все тиснуло мовляв, він теж відповідає цьому рівню, а дверки ще не відкриваються. Говорив, щоб він заспокоївся. Він нервував на полі, то кудись м'яч вдарить, то щось не виходить.

Чемпіонат світу і потихеньку почало все змінюватися. Хтось трохи раніше, хтось пізніше», – сказав Мороз.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100