Соль - про відновлення сезону: «Два тижні цілком достатньо, щоб бути готовими на всі сто»
Динамо Київ 1786 16 Травня, 20:40

Форвард київського «Динамо» поділився враженнями про перші загальнокомандні тренування після довгої перерви.

- Фране, як даються перші командні заняття на базі?

- Тренування проходять відмінно, у хорошому настрої. На цьому тижні до того ж була хороша погода. Всі гравці дуже сумували за тренуваннями в команді, і тепер усі ми знову отримуємо задоволення від роботи.

- Команда тренується в тому ж режимі, що і до карантину? Чи перші заняття після перерви носять втягуючий характер?

- Загалом зараз тренування такі, як і були до перерви, без особливих послаблень. Адже ми зібралися не після міжсезонної відпустки, у період карантину тренерський штаб давав нам обов'язкову програму індивідуальних тренувань. Усі гравці підтримували себе в формі, тому тренування зараз такі, як зазвичай під час сезону.

- Як сам оціниш свою форму на даному етапі?

- Почуваюся чудово. Під час карантину я дуже старанно тренувався, аби повернутися на базу у відмінних фізичних кондиціях.

- І все ж, ви довгий час не проводили командних ігрових тренувань з м'ячами. Наскільки це позначилося на ігрових зв'язках?

- Це те, над чим нам доведеться багато працювати зараз у першу чергу. Можна скільки завгодно важко тренуватися вдома, але коли ти виходиш на футбольне поле після тривалої перерви, це, як правило, завжди відчувається. Проте, я був здивований відчути, що всі відточені нами ігрові зв'язки добре збереглися. Всі хлопці демонструють хороший рівень роботи з м'ячем і бачення поля.

- Якщо чемпіонат поновиться за попереднім планом, у першій грі «Динамо» зустрінеться з «Шахтарем». Наскільки команда готова відразу до такого серйозного матчу?

- У нас цілих два тижні до матчу. Думаю, цього часу цілком достатньо, аби бути готовими на всі сто. З нетерпінням чекаю поновлення ігор. Шкода тільки, що це буде зовсім незвичайна гра принципових суперників - без глядачів цей матч буде відчуватися по-іншому. Проте, ми готові зустрітися з будь-яким суперником.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100