Ігор Суркіс: «Ми надамо «Шахтарю» будь-яку арену в Києві»
Динамо Київ 1611 18 Травня, 11:42

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс розповів про позитивні моменти варіанту з догравання чемпіонату України в Києві.

«Сьогодні чотири клуби з першої шістки практично знаходяться в Києві. Двом іншим ми повинні надати певні умови, щоб вони не відчували себе вигнанцями і гостями. «Зорі» я запропонував нашу базу ДЮСШ з двома тренувальними полями, з тренажерним залом, окремими кімнатами і триразовим харчуванням. Якщо треба, то і з полуденоком. Може, «Шахтар» вирішить в Києві прийматим суперників. Скаже надати будь-яку арену - питань немає.

Ми опинилися в ситуації, в якій повинні йти назустріч футболу, а не вимахуватися і говорити, як ми будемо грати. У тому місті чи іншому. Не потрібно говорити, що ми хочемо грати на своєму рідному стадіоні. У чому сенс? Ось стадіон «Динамо» імені Лобановського, сюди не пустять жодної людини, крім футболістів. Зіграли матч і розійшлися. Якщо хочете, проведемо всі матчі на цьому стадіоні. Або на НСК «Олімпійський». Можна і на «Оболонь-Арені» грати, вибирайте», - сказав Суркіс у «Великому Футболі».
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100