Юрій Мороз: «Кілька футболістів залишаться з першою командою, решта піде у відпустку»

Динамо Київ 19 Травня, 20:08 2083
Юрій Мороз: «Кілька футболістів залишаться з першою командою, решта піде у відпустку»
Старший тренер «Динамо» U-21 Юрій Мороз розповів, в якому режимі буде працювати його команда, і коли гравці підуть у відпустку.

«І у «Динамо» U19, і у команди U21 режим однаковий. У відпустку футболістів ми поки ще не розпустили, ми підтримуємо зв'язок телефоном і тримаємо їх у режимі готовності. Але у зв'язку з тим, що чемпіонат, судячи з усього, ми догравати не будемо, хлопці перебувають вдома, тренуються у домашніх умовах. Після 22-го травня буде більш конкретна інформація з приводу нашої подальшої роботи. Керівництво клубу прийме рішення, чи потрібна молодіжна команда для тренувань і допомоги першій команді. Якщо потрібна, ми завжди готові, якщо ні, хлопці підуть у відпустку, а коли стануть відомі дати старту нового чемпіонату, ми їх зберемо і почнемо безпосередню підготовку. Швидше за все, це буде на початку липня, але чекаємо офіційних даних від Прем'єр-ліги.

Під час сьогоднішньої розширеної зустрічі із тренерським складом ми також обговорили плани щодо кадрових питань: у кого з гравців закінчуються контракти, хто з юнацької команди переходить у молодіжну, хто з академії піднімається до U19, а з U21 - переходить в основний склад. Також приділили увагу деяким позиціям, щодо яких були питання. Тепер картина по обом командам стала яснішою, ми визначилися з тим, хто йде, хто залишається, а хто підвищується на рівень.

Що стосується товариських матчів, у нас, на відміну від першої команди, їх не буде. По гравцям можу сказати, що на даний момент до основного складу залучаються і тренуються з головною командою Ілля Забарний, Олександр Сирота, Данило Сухоручко і Вадим Мащенко. Решту, швидше за все, після 22-го травня відправимо у відпустку, але можливі коригування в залежності від потрібності певних футболістів першій команді. До цього ж часу хлопці продовжують індивідуально тренуватися в онлайн режимі, як і раніше, у цьому плані нічого не міняється», - цитує Юрія Мороза офіційний сайт «Динамо».

Нагадаємо, що молодіжну та юнацьку першості України після закінчення карантину було вирішено не відновлювати.