Кадірі: «У загальній групі й навантаження сприймаються набагато легше»

Динамо Київ 20 Травня, 20:29 1735
Кадірі: «У загальній групі й навантаження сприймаються набагато легше»
Ганський півзахисник «Динамо» Мохаммед Кадірі розповів, як переніс період карантину, а також поділився враженнями від спільних із партнерами тренувань.

- Чи було тобі складно повернутися до повноцінних тренувань після карантину?

- В принципі, жодних складнощів не було. Навпаки, на карантині ми хоч і тренувалися по домівках, але ніхто не розумів, працюючи самостійно, наскільки правильно виконує ту чи іншу вправу. Зараз же ми перебуваємо в загальній групі, і всі навантаження сприймаються набагато легше.

- Чи є відчуття, що зараз тренувальний збір?

- Ні. Ми займаємося на своїй заміській базі, незабаром має поновитися сезон, тому всі хлопці розуміють, що за короткий термін треба набрати максимально оптимальну форму.

- 22 травня «Динамо» зіграє контрольний матч. Хлопці з нетерпінням очікують цього спарингу?

- Так, ми дуже довго не грали у футбол, тому всі горять бажанням нарешті взяти участь у повноцінному матчі, нехай і товариському.

- Ця пауза у зв'язку з карантином – найбільша без футболу в твоїй кар'єрі?

- Сто відсотків. Взагалі для мене краще грати якомога частіше, ніж відпочивати або просто тренуватися. В даному випадку ми були заручниками ситуації, ніхто не знав, коли закінчиться цей карантин, тому індивідуальні тренування давалися важкувато.

- Усі матчі, що залишилися до кінця сезону, пройдуть без глядачів. Наскільки важко буде належним чином налаштуватися на ігри?

- Дуже важко. Дуже незвично буде не бачити наших уболівальників на трибунах. Футбол без фанатів – як людина без душі. Але треба буде грати, і намагатися в кожному матчі досягати результату. Сподіваюся, що в наступному сезоні подібної ситуації більше не повториться.

- Керівництво Прем'єр-ліги розглядає варіант, щоб дограти всі матчі в Києві. Це буде плюс для «Динамо»?

- В принципі, немає різниці, адже наших уболівальників усе одно не буде на трибунах. Єдиний плюс у тому, що не треба буде витрачати сили на роз'їзди.

- Окрім тренувань у домашніх умовах на карантині, як ти проводив свій час?

- Вранці я вставав та йшов на пробіжку, вдень переважно відпочивав, а вечорами надавав перевагу поїздкам на велосипеді.

- Чи дивився футбольні матчі по телевізору? У Білорусі чемпіонат тривав увесь цей час, Бундесліга стартувала після карантину цими вихідними...

- Насправді, я не люблю дивитися футбол по телевізору. Краще я цей час посплю або якось по-іншому відпочину.