Ілля Забарний: «Працюємо над зіграністю команди і підтримкою ігрового тонусу»
Динамо Київ 1238 21 Травня, 16:09

17-річний захисник Ілля Забарний, який був залучений до тренувань основної команди «Динамо», розповів в інтерв'ю офіційному сайту «біло-синіх» про перші заняття після довгої перерви.

- Тренування проходять відмінно. До цього індивідуально намагався підтримувати форму. Правда, з м'ячем перші заняття були складні. Гадаю, у всіх було так. І, в принципі, усе проходить добре.

- На що зараз спрямовані тренування?

- Ми працюємо над зіграністю команди, підтримкою ігрового тонусу. Виконуємо тактичні вправи.

- Чи є правила або обмеження перебування на базі?

- Обмежень немає, усі здали тест на коронавірус. Єдине, що в їдальні не повинно перебувати більше 5 осіб.

- У вашому розпорядженні два тижні, за які необхідно набрати кондиції до відновлення сезону. Як гадаєш, цього достатньо?

- Не знаю, тому що до сезону на зборах зазвичай ми готуємося довше, а тут ще й усі в різній формі перебувають. Гадаю, уже в іграх буде видно, чи достатньо часу було на підготовку.

- Уже повністю адаптувався в першій команді?

- Ні, звичайно. Ще є таке, що ноги трясуться. Буває, ніяково почуваюся, трохи складно. Але хлопці підтримують, коли помиляюся, і це радує.

- Рік тому ти випустився з академії, а вже тренуєшся з першою командою. Як удалося зробити такий великий крок у кар'єрі?

- Теж нещодавно про це з другом говорив, що рік тому радів, що мене покликали на збори з U19, а цієї зими провів збір із першою командою (посміхається). Чесно, був здивований. Працюю і не зупиняюся.

- Чи є принципи в роботі, яких ти дотримуєшся?

- На тренуванні я повністю віддаюся, намагаюся не упускати той час, який дається. Додатково займаюся, якщо відчуваю, що потрібно підтягнути якісь компоненти. Наприклад, працював над передачами, поки повністю не був задоволений рівнем їхнього виконання.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100