Ілля Забарний: «Працюємо над зіграністю команди і підтримкою ігрового тонусу»

Динамо Київ 21 Травня, 16:09 1660
Ілля Забарний: «Працюємо над зіграністю команди і підтримкою ігрового тонусу»
17-річний захисник Ілля Забарний, який був залучений до тренувань основної команди «Динамо», розповів в інтерв'ю офіційному сайту «біло-синіх» про перші заняття після довгої перерви.

- Тренування проходять відмінно. До цього індивідуально намагався підтримувати форму. Правда, з м'ячем перші заняття були складні. Гадаю, у всіх було так. І, в принципі, усе проходить добре.

- На що зараз спрямовані тренування?

- Ми працюємо над зіграністю команди, підтримкою ігрового тонусу. Виконуємо тактичні вправи.

- Чи є правила або обмеження перебування на базі?

- Обмежень немає, усі здали тест на коронавірус. Єдине, що в їдальні не повинно перебувати більше 5 осіб.

- У вашому розпорядженні два тижні, за які необхідно набрати кондиції до відновлення сезону. Як гадаєш, цього достатньо?

- Не знаю, тому що до сезону на зборах зазвичай ми готуємося довше, а тут ще й усі в різній формі перебувають. Гадаю, уже в іграх буде видно, чи достатньо часу було на підготовку.

- Уже повністю адаптувався в першій команді?

- Ні, звичайно. Ще є таке, що ноги трясуться. Буває, ніяково почуваюся, трохи складно. Але хлопці підтримують, коли помиляюся, і це радує.

- Рік тому ти випустився з академії, а вже тренуєшся з першою командою. Як удалося зробити такий великий крок у кар'єрі?

- Теж нещодавно про це з другом говорив, що рік тому радів, що мене покликали на збори з U19, а цієї зими провів збір із першою командою (посміхається). Чесно, був здивований. Працюю і не зупиняюся.

- Чи є принципи в роботі, яких ти дотримуєшся?

- На тренуванні я повністю віддаюся, намагаюся не упускати той час, який дається. Додатково займаюся, якщо відчуваю, що потрібно підтягнути якісь компоненти. Наприклад, працював над передачами, поки повністю не був задоволений рівнем їхнього виконання.