Денис Попов – про спаринг з «Рухом» та готовність до матчу з «Шахтарем»

Динамо Київ 22 Травня, 17:58 2256
Денис Попов – про спаринг з «Рухом» та готовність до матчу з «Шахтарем»
Захисник київського «Динамо» Денис Попов поділився враженнями від товариського матчу з «Рухом» (0:0), першого після тривалої паузи в іграх.

- Денисе, які емоції залишив перший матч після довгої паузи?

- Емоції і почуття позитивні. Радий повернутися на поле, зіграти нарешті в футбол. Хоч матч і неофіційний. Зіграв 90 хвилин, відчуваю себе добре, але, мені здається, потрібно ще набирати, аби було ідеально.

- Як готувалися до цього товариського матчу, на що був акцент у тренуваннях протягом цих десяти днів, з того моменту, як дозволили проводити командні тренування?

- Як такої, підготовки саме до цього матчу не було. Ми готуємося до поновлення сезону. Було більше роботи з м'ячами, аби налагодити взаємодію в команді, а також тактичні вправи. А в фізичному плані всі хлопці на хорошому рівні.

- У зв'язку з карантином, є якісь обмеження під час тренувань і знаходження на базі, такі як носіння масок, часта дезінфекція рук, соціальне дистанціювання?

- Під час тренувань на футбольному полі цих обмежень неможливо дотримуватися. Але на базі – так, увесь персонал ходить в масках, на кожному поверсі стоїть дезінфектор, всі постійно дезінфікують руки. Так що все під контролем, всі дотримуються правил безпеки.

- Якщо порівнювати тренування до карантину і після, щось змінилося у вимогах тренерського штабу?

- Особливих змін у вимогах не було. Головна відмінність зараз – це те, що на трибунах немає глядачів. Це найбільший мінус. В іншому – працюємо так, як і працювали.

- Наскільки команда чекає і готова до матчу з «Шахтарем»?

- Наскільки готова – покаже безпосередньо сама гра. А готуватися почнемо, мабуть, вже після вихідного. Завтра у нас ще одне тренування. Думаю, з нового тижня почнемо готуватися безпосередньо до цього матчу. Звісно, всі скучили за іграми. За будь-якими іграми, навіть сьогоднішній товариський матч був для нас довгоочікуваним.

- Чи були претензії по грі сьогодні у тренерського штабу? Чого не вистачило аби реалізовувати атаки?

- Були моменти і хороші, і погані – без цього нікуди. Звичайно, погано, що не забили. Хоча моменти у нас були хороші. Просто не вистачило реалізації безпосередньо під час моментів. В принципі, особливих зауважень не було.

- У цій грі головним було згадати ігрові зв'язки, взаємодії?

- Так, важливо було відчути ігровий ритм.

- Як ти вважаєш, до старту офіційних ігор команді потрібно буде провести ще один або кілька спарингів?

- Якщо буде така можливість, то, думаю, тренерський штаб запланує ще якісь товариські гри.