Артем Франков: «Блохін не використав потенціал «Динамо»
Динамо Київ 1821 22 Травня, 21:07

Головний редактор тижневика «Футбол» Артем Франков міркує про те, чому Олег Блохін зазнав невдачі на посаді головного тренера київського «Динамо».

«Є одне, що виправдує Блохіна обставина, що конкуренція в тому, чемпіонаті України була набагато вище, ніж, наприклад, в нинішньому. У той же час слід визнати, що Олег Блохін не зміг правильно розпорядитися тим ресурсом, який був вручений йому, тим складом, який був йому довірено.

Тоді я сприйняв прихід Блохіна з досить великим оптимізмом не тільки і не стільки тому що прийшов Блохін, а тому що він прийшов в дуеті з Михайличенко. Я думав, що Блохін, як і в збірній буде виконувати роль трибуна і мотиватора, в той час як Михайличенко буде вибудовувати тренувальний процес. Але цей тандем протримався недовго. Спочатку хворів Блохін, а потім, коли він видужав, Михайличенко з цього тандему випав.

Одним словом, Блохін не впорався з довіреною йому командою, не використав свій шанс. Саме тому він зараз перебуває у творчій відпустці, вже багато років», - зазначив Франков в ефірі авторського каналу на Youtube.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100