Артем Франков: «Блохін не використав потенціал «Динамо»

Динамо Київ 22 Травня, 21:07 2170
Артем Франков: «Блохін не використав потенціал «Динамо»
Головний редактор тижневика «Футбол» Артем Франков міркує про те, чому Олег Блохін зазнав невдачі на посаді головного тренера київського «Динамо».

«Є одне, що виправдує Блохіна обставина, що конкуренція в тому, чемпіонаті України була набагато вище, ніж, наприклад, в нинішньому. У той же час слід визнати, що Олег Блохін не зміг правильно розпорядитися тим ресурсом, який був вручений йому, тим складом, який був йому довірено.

Тоді я сприйняв прихід Блохіна з досить великим оптимізмом не тільки і не стільки тому що прийшов Блохін, а тому що він прийшов в дуеті з Михайличенко. Я думав, що Блохін, як і в збірній буде виконувати роль трибуна і мотиватора, в той час як Михайличенко буде вибудовувати тренувальний процес. Але цей тандем протримався недовго. Спочатку хворів Блохін, а потім, коли він видужав, Михайличенко з цього тандему випав.

Одним словом, Блохін не впорався з довіреною йому командою, не використав свій шанс. Саме тому він зараз перебуває у творчій відпустці, вже багато років», - зазначив Франков в ефірі авторського каналу на Youtube.