В «Динамо» пояснили велику кількість травмованих гравців
Динамо Київ 2529 23 Травня, 17:22

У п'ятницю, 22 травня, «Динамо» провело перший контрольний матч після карантинної паузи. Гру з «Рухом» пропустив цілий ряд виконавців.

У четверг в програмі «ТаТоТаке» було повідомлено про 5 гравців «Динамо», які травмувались після виходу з карантину.

Про ситуацію в лазареті розповідає лікар першої команди Андрій Шморгун:

- У Йосипа Піварича пошкоджений литковий м'яз. Він пошкодився два з половиною тижні тому, ще тиждень він буде працювати індивідуально, після чого повернеться до загальної групи.

У Мохаммеда Кадірі загострилася стара травма. Ми його приберегли у матчі з «Рухом», він пропустить кілька днів.

У Георгія Цитаішвілі шийний міозит. Після удару головою по м'ячу в нього заклинило шию. Тому він пропустив матч.

Віктор Циганков проходить лікування після пошкодження передньої поверхні стегна. Ще тиждень він буде займатися за індивідуальною програмою. Віктор вже приступив до бігової роботи.

У Миколи Шапаренка м'язове пошкодження задньої поверхні стегна. Ще тиждень він буде працювати індивідуально, але він вже приступив до бігової роботи, готується до повернення в групу.

Що стосується Ібрагіма Каргбо – він вже відновився після травми, отриманої на зборах, і бере участь у тренуваннях.

- Усі ці ушкодження мають щось спільне з тим, що в зв'язку з карантином збився звичний тренувальний процес?

- Можливо, якісь зміни у тренувальному процесі гравців, у порівнянні зі звичайним, мали місце. Хоча, як правило, подібне часто буває на передсезонних зборах, коли активізується робота, і можуть проявлятися як загострення старих травм, так і нові м'язові ушкодження. Можливо, ушкодження пов'язані з початком тренувань у загальній групі, ігрових серій.

- На тренувальній базі продовжує діяти карантинний режим?

- Так, частковий карантинний режим поки триває. На полі гравці тренуються без обмежень. Проте як і раніше не проводяться відновлювальні процедури, та ж сауна закрита. Хоча тренажерний зал в обмеженому доступі ми відкрили. Там одночасно перебувають не більше 3-5 чоловік, до того ж, у залі ми регулярно проводимо провітрювання, дезінфекцію. Сподіваюся, що невдовзі ми повернемося до звичайної, нормальної роботи.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100